loader

خدمات پس از فروش

 مشتری گرامی، تیم پشتیبانی فنی شرکت روانکار سماتک متشکل از مهندسین فنی با تجربه جهت ارائه خدمات متمایز در تمام نقاط ایران آماده خدمتگزاری به شما می باشند. هدف این تیم ارائه بهترین سطح ممکن خدمات در کوتاهترین زمان می باشد. به منظور دریافت پشتیبانی فنی، لطفا فرم درخواست را تکمیل نمایید که در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

لیبل فرآیند گارانتی

محصولات و قطعاتی که لیبل فرآیند گارانتی بر روی آنها وجود دارد، طی فرآیند اعمال گارانتی تحویل شده و امکان معامله و یا دریافت وجه در مورد آن وجود ندارد.

 

 

درخواست سرویس خدمات پس از فروش

*
*
*
* CAPTCHA
*
*
*

شرایط گارانتی

 

واحد خدمات پس از فروش:

 

57594000 داخلی 2

021-46093276-7

09108726966-09101590940-09902770377

شرایط گارانتی:

اعتبار گارانتی : از زمان تولید دستگاه به مدت 40 ماه میباشد.(در صورت باز کردن درب قطعات شامل موتور و درایو و ترانس و... قطعات از گارانتی خارج می شود. تشخیص این موضوع برعهده کارشناسان شرکت خواهد بود).

خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده وشامل ارایه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می باشد. ایراداتی که ناشی از طراحی، متریال، مونتاژ شده که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می نماید. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان می باشد.

ایرادات ناشی از نصب بد و نامناسب برعهده شرکت نمی باشد و می بایست توسط شرکت نصب کننده رفع گردد. اما پس از رفع ایراد خدمات گارانتی شامل محصول و قطعات خواهد شد.

حفظ نظافت و عدم وجود جسم خارجی در داخل سیل و نظافت ریل ها و قطعات گردنده برعهده سرویسکار محل استفاده می باشد.

 

رسالت ما برآن است که با تمام توان درهرکجای این سرزمین از محصولات و قطعات شرکت روانکار سماتک پشتیبانی نماییم. با ما در تماس باشید.

 

موارد ابطال گارانتی :

 

مخدوش نمودن سریال گارانتی

عدم تطابق مشخصات کالا با سریال گارانتی

هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا باز کردن قطعات درایو و موتور و... و مخدوش کردن سریال آن

صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف و غیر استاندارد یا حوادث غیر مترقبه و صدمات فیزیکی و عیوب فنی ایجاد شده در اثر ضربه ، آتش سوزی، ورود مایعات و سیالات به داخل دستگاه ، نوسانات برق ، مواد شیمیایی و استفاده غلط ازدستگاه و قطعات

تغییر در قطعات وساختار محصول و استفاده از قطعات متفرقه

 

موارد ضروری :

ارائه خدمات گارانتی فقط با وجود سریال معتبر شرکت روانکار سماتک الصاق شده بر روی شاسی و قطعات مقدور خواهد بود .

تشخیص موارد فوق به عهده کارشناسان شرکت خواهد بود .

 

::. این سایت متعلق به شرکت روانکار سماتک می باشد .:: Copyright © 2021 – 2022
با ما در تماس باشید

فرم نظرات را در اینجا پر کنید